Viigo – Project Tango

Viigo, kullanıcılarını heveslendirmek için yeni projesini CTIA Wireless 2008’de duyurdu. Projenin adı Tango ve Viigo’nun açıklamalarına göre 2008 Sonbaharında bu yazılım piyasaya sürülmüş olacak.

Viigo’nun anasayfasında bulunan Project Tango banner’ında “VIIGO ve RIM BlackBerry kullanışınızı değiştirecek bir yeniliği ortaya çıkartmak üzere” şeklinde oldukça iddialı bir açıklama var. Her ne kadar iddialı olsa da CTIA Wireless 2008 konferansında RIM’in Viigo’yu yeni kuşak yazılımları tanıtmak üzere seçmesi hakikaten iyi bir yazılım beklememiz için bence yeterli bir sebep (umarım hayal kırıklığı olmaz).

Viigo’nun yeni sürümü ile ilgili olarak Crackberry’de yayınlanan görüntü şu şekilde:

Crackberry - Viigo Project Tango

Yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi, Viigo’nun kullanıcı arabirimi değiştirilmiş. Bu arabirimde iTunes tarzı sağa doğru açılan menüler kullanılmış. Bunun yanında hava durumu, -Amerika için- hisse senetleri, finans, uçuş ve gezi ve spor menüleri eklenmiş. (Şahsen buradaki uçuş ve gezi -flight & travel- kısmını gerçekten çok merak ediyorum. Eğer gerçek zamanlı uçuş bilgilerini BlackBerry’de yayınlarlar ise WorldMate Live’ın abonelik gerektiren sürümündeki hizmeti vermiş olacaklar. Bu durumda birbirinden bağımsız iki yazılım birbirine rakip olabilir.)

Crakberry.com’da Kevin CTIA Wireless 2008 konferansındaki tanıtım sırasında Project Tango’nun sunumundan çeşitli kareleri fotoğraflamış. Eğer merak ediyorsanız bu adreste fotoğrafları bulabilirsiniz.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s